piątek, 5 maja 2017

Szanujesz się?

Na pewno niejedna kobieta wie, że dziewczynom jest gorzej na świecie. To jest bolesna dla nas prawda. Szybkie uzasadnienie.
Facet ma codziennie inną laskę w łóżku --- > chwali się tym, bo chce być lepszy od innych i wychodzi mu to, bo jego koledzy mu gratulują i mówią "oby tak dalej".
(Nie jestem feministką!)
Kobieta przespała się z pewnym facetem- już jest nazywana kurwą. A co dopiero laska, która sypia co tydzień z facetami, nie wspomnę o codziennym ekhm...

Czemu tak jest? Bo to się już przyjęło. Chyba wiecie, że dziewczyny bardziej się przejmują wszystkim i zazdroszczą innym- plotkują. Powiem coś jednej koleżance i ona ma nikomu tego nie powtarzać, lecz nie wytrzymuje tego napięcia i mówi komuś #domino
Faceci nie muszą się przejmować obraźliwymi słowami na ich osobę (chyba że od wściekłej laski :D). Czy słyszeliście kiedyś określenie "on się szanuje"? Zazwyczaj "szanowanie się" dotyczy kobiet, bo mężczyźni mogą wszystko.

NIE BĄDŹMY BUTELKĄ WODY ZA 2 ZŁ, KTÓRĄ PO WYPICIU SIĘ WYRZUCA

Łatwo ją zdobyć, wypić i wyrzucić. Jeśli taka nie jesteś to dobrze. Jeżeli taka jesteś, to radzę Ci, zmień się, bo faceci nie lubią łatwych dup.

SEKS PO ŚLUBIE

Kiedyś to zdanie było święte. Spanie ze sobą bez ślubu to było coś nie do pomyślenia. Jak tak można? Wstyd! Wstyd iść do kościoła, do spowiedzi ;)
Tak było dawniej, a teraz dużo się zmieniło. Oczywiście, że są takie osoby, które są "czyste" to ślubu, ale to małe %.
Każdy ma inne zdanie na ten temat. Jeden ma to gdzieś, w jakim wieku z kim i gdzie zrobi swój "pierwszy raz" a inny czeka na "tę" osobę. Pamiętajmy o swojej wartości.

NIECH ROBI, CO CHCE! CO CIĘ TO OBCHODZI.

Nie można żyć czyimś życiem. Trzeba żyć swoim. Pamiętajcie, że zawsze dla jakiejś grupy społecznej będziemy się nie szanować, bo mamy dziury w spodniach, bo nosimy szpilki, bo mamy mocny makijaż, bo mamy kolczyki, bo nosimy spódniczki.

Szanujmy się i siebie nawzajem.
I pamiętaj chłopczyku, zaliczanie codziennie innej laski nie zrobi z Ciebie mężczyzny :) Jakaś kobieta chce faceta, który nie zliczy, ile miał kobiet w łóżku?

WPADNĘ NA INSTA ZOBACZYĆ FAJNE DUPY

Tak nie jest? :)
Jeżeli na zdjęciu jest coś więcej niż CYYYCKI to okej. Temat na osobny post :)
I też pamiętajmy, że szczupłe dziewczyny pozwalają sobie na więcej w internecie.;)
3 komentarze:

 1. Cóż, to przez to, że dawniej kobiety były postrzegane jako kury domowe, nadające się jedynie do zmywania garów...
  Nie wiem czy ogladasz reality show typu Warshaw Shore itd., ale tam doskonale widać problem, który opisujesz.
  Dziewczyny postrzegane są jako dziwki, a faceci? Szkoda gadać.

  OdpowiedzUsuń
 2. To co mówisz, ten "problem" jak ujmujesz jest wyolbrzymiany właśnie od tej płci - kobiet.
  W gronie mężczyzn właściwie nie jest tak jak mówisz - nie zyskasz szacunku przez wyliczanie lasek które dziś zaliczyłes. Krąży ten stereotyp pewnie ze względu na to że mężczyzni lubią bezpośrednio opowiadać miłosnych podbojach w tym wieczorowych przygodach wśród swoich znajomych nie że względu na lans lecz zwykłą opowieść.
  Ślub mówisz, mężczyzna czy kobieta mają swoje potrzeby, które w mijajacym czasie nie spadają, lecz rosną.
  Ponadto nawet jeśli jakaś dziewczyna poczekałaby do wspomnianego ślubu, i oddalaby się mu dopiero po, to czy w razie rozwiazlosci związku i późniejszym zawarciu nastepnego jej status różniłby się w towarzystwie ludzi od takiej dziewczyny która zrobiłaby to przed, a oni(ludzie) nie opowiadaliby się o niej negatywnie?
  Opowiadaliby, tradycjinalizm nie jest wcale takim dobrym podejściem wystarczy spojrzeć na to jak jeszcze niedawno wydawano za mąż 16 letnie dziewczyny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Really Awesome. Great Job. Thanks for shareing US.
  Love Choice.
  SUBSCRIBE MY SITE.
  http://viktorianekta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń