środa, 22 lutego 2017

Po upadku powstać i iść dalej

"(...)nie poddawaj się. Po prostu podnieś swoje skrzydła do góry i pokaż im co masz, pozostań sobą podążaj za swoimi marzeniami. Po prostu podnieś swoje skrzydła do góry, pokażę Ci jak się lata, wszystko jest możliwe i nigdy nie pozwalaj ludziom mówić, że nie zasługujesz na to co chcesz osiągnąć (...) Wykrzycz to co masz w sercu, poczuj wolność, uwolnij swój umysł. (...) kochanie jesteś zwycięzcą, podnieście swoje skrzydła do góry, teraz podnieście swoje skrzydła do góry"

"Niektórzy po za­pad­nięciu zmro­ku już nie pot­ra­fią uwie­rzyć w słońce. Bra­kuje im tej od­ro­biny cier­pli­wości, aby docze­kać nad­chodzące­go po­ran­ka."


Ostatnio przeszłam wiele przykrych chwil. Wielu ludzi pewnie przeżywa to codziennie, co ja w ostatnim tygodniu. Straciłam mężczyznę, który znaczył dla mnie wiele.

Upadamy  i upadamy. Tracimy swój sens życia. Mówimy, że gorzej być nie może. Cierpimy. Lecą nam łzy, mamy w oczach gniew. Nie chcemy już żyć…

Musimy zawsze dawać sobie radę. Co by się nie działo! Ludzie! Mamy jedno, piękne życie! Nie możemy go tracić na smutki. Nasz świat tak naprawdę jest piękny, otacza nas piękna zieleń, po naszych ścieżkach chodzą cudne istoty. Nie warto tracić dnia na smutek.

Wiecie co? Najbardziej doceniam osoby, które są po przejściach i dają sobie świetnie radę- bez względu na resztę.
Musimy pamiętać o tym, że ludzie(nie każdy oczywiście) to świnie i często nam będą przeszkadzać.

Bo kto nie zna plotek i pomówień?

Ja dawniej byłam uważana za najgorszą puszczającą się laskę, chociaż nie spałam z żadnym facetem. Ludzie wymyślali jakieś głupie plotki na mój temat. Ale nie martwcie się, ja dałam radę. Nie interesują mnie kłamstwa na mój temat. Ludzie zazdroszczą, gdy mamy lepiej od nich. Oni zamiast walczyć o to, żeby oni mieli jeszcze lepiej w swym życiu, to siedzą w Internecie i wypisują kłamstwa na nas.


Musimy być silni by wygrać swoje życie. Nie możesz się poddawać, gdy jesteś już tak blisko wygranej.


18 komentarzy:

 1. Według mnie bardzo słabe, ale szanuje za probe. Pisz i pisz, bedzie coraz lepiej. Trzymam kciuki i zycze powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi sie Twoj tok myslenia! Bardzo madrze piszesz, nie ma co sie przejmowac innymi, a plotki? One zawsze byly. Wazne zeby nie wplynely na nas:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba być silnym. Kochana głowa do góry. Jeszcze będzie żałował, że stracił taka cudowna dziewczynę. Ludzie zawsze będą plotkować, tak już zawsze będzie:( to hieny!!! Ale trzeba śmiać im się w twarz i nie tłumaczyć się, bo i po co?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Plotki zawsze były i będą. Nie warto się nimi przejmować, tylko konsekwetnie dążyć do swojego celu i być po prostu szczęśliwym.
  maksimilion.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Plotkami nie ma się co przejmować bo w moim przypadku tworzyli je ludzie których ja nawet nie znałam xd Po każde porażce trzeba się podnieść i nigdy nie patrzeć za siebie.
  pozdrawiam https://obsesyjnaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Fakt, mnie zawsze wyśmiewano z powodu wyglądu, a Ci co ze mnie się nabijali nie znali mojej historii. Na szczęście mam wspaniałych ludzi w koło mnie i mam zamiar cały czas iść na przód! Ważne że Ty się nie poddałaś. Zapraszam do siebie, możesz też znaleźć takie życiówki. Pozdrawiam i przesyłam uściski. Pamiętaj, Ty jesteś sobą i nikt nie ma prawa zniszczyć twojej samooceny.
  https://kahsdesign.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba być silnym, ale trzeba tez dać sobie prawo na przeżywanie różnych rzeczy :) coś się dzieje nie bez przyczyny :) chodź czasem ciężko to dostrzec
  http://coconailsbeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ludzie którzy tworzą takie świnśtwa najczęściej mają zbyt nudne swoje życie i nie potrafią zainteresować się sobą... więc wtedy wtrącają sie do czyjegos lepszego życia niszcząc je.. Życzę powodzenia, siły i wytrwałości! :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Najważniejsze to nie poddawać się! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo motywujący wpis i na pewno wielu z nas pomoże!
  Trzymam za ciebie mocno kciuki, żebyś jakoś podniosła się po swojej stracie. Tak jak sama napisałaś musimy być silni i mam nadzieję, że uda Ci się jakoś pozbierać!
  Trzymaj się <3
  MÓJ KANAŁ NA YT
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń